W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Tango moja miłość

Legendarny program "Tango moja miłość" maestro Krzysztofa Jakowicza powraca na gościnne deski Teatru Studio Buffo w nowej wersji. Nieodparty urok przedwojennych polskich tang oraz magia argentyńskich rytmów w połączeniu z wirtuozerią skrzypcowych fraz - oto obraz tego koncertu, który na długo zostanie w sercach widzów. Krzysztof Jakowicz łączy siły z zespołem Tango Attack specjalizującym się we wszelkich gatunkach tanga, znanym widowni warszawskiej m.in. z koncertów Buenos Aires Tango Show i Yiddish Tango.
Usłyszymy najpiękniejsze tanga polskiego 20-lecia międzywojennego, czyli tzw Złotej Ery polskiego tanga (m.in. Serce Matki, Odrobina szczęścia w miłości, Ostatnia niedziela, czy Całuję Twoją dłoń Madame) w nowych interpretacjach i aranżacjach Hadriana Tabęckiego.

*KRZYSZTOF JAKOWICZ* - skrzypce

  oraz

*TANGO ATTACK *w składzie:
*Grzegorz Bożewicz* - bandoneon
*Piotr Malicki* - gitara
*Hadrian Tabęcki* - fortepian

  oraz gościnnie:

*Karolina Nowotczyńska* - skrzypce
*Anna Konrad* - skrzypce
*Justyna Poprawska* - altówka
*Izabela Buchowska* - wiolonczela
*Jan Hutek *- kontrabas