W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

WIECZÓR FRANCUSKI

Od wielu sezonów Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa i zespół Teatru Studio Buffo poprzez muzykę, taniec i śpiew skutecznie ożywiają wielowiekową tradycję zgodnego współistnienia Polaków z wieloma narodami. Tym razem Studio Buffo zaprasza na wyprawę w świat piosenki francuskiej.

Wydawałoby się, że język francuski, niezrozumiały dla większości polskich odbiorców, nie przyciągnie widzów. Jednak koncert pt. „WIECZÓR FRANCUSKI W BUFFO” udowadnia, że Polacy znają i kochają piosenki francuskie, a one usuwają wszelkie bariery językowe i kulturowe.

Widzowie częstowani są winem, co ośmiela ich do wspólnej zabawy, a bisom nie ma końca.

Na koncercie można usłyszeć m. innymi: Les Champs-Elysées, Tombe la neige, Cathédrales, Belle, Milord, Paroles, Paroles, Voyage itd.

W spektaklu wystąpią:
Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Magdalena Dąbkowska, Wiktoria Kostrzewa, Basia Gąsienica-Giewont, Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Maksymilian Więckowski, Katarzyna Granecka, Iga Ryś, Paweł Orłowski, Inga Gołębiowska, Janja Lesar/Walerija Żurawlewa, Krzysztof Hulboj/Mikhailem Stetciuk

Artystom będzie towarzyszyć specjalnie zebrana na ten wieczór orkiestra Janusza Stokłosy:
Janusz Stokłosa
– fortepian
Mirosław Wiśniewski / Jarosław Igielski – gitara basowa
Zbigniew Dziubiński - gitara
Marcin Trojanowicz / Adam Sychowski – syntezatory
Mariusz „FAZI” Mielczarek / Sebastian Stanny – saksofony
Adam Zemła – akordeon
Marek Wroński / Wojciech Proniewicz / Marek Zebura – skrzypce
Jan Stokłosa / Krzysztof Lenczowski - wiolonczela
Radosław Maciński – perkusja

Scenariusz, choreografia, reżyseria i prowadzenie koncertu - Janusz Józefowicz

Czas trwania spektaklu – około 100 minut bez przerwy

Spektakl przeznaczony dla widzów powyżej 12 roku życia.

Uprzejmie prosimy o przybycie do teatru odpowiednio wcześniej. Spóźnieni Widzowie zostaną wpuszczeni na salę w dogodnym momencie spektaklu. Tak długo, jak będą dostępne miejsca brzegowe, Obsługa Widowni w takiej sytuacji nie gwarantuje miejsc z zakupionych biletów. Spóźniony Widz nie otrzymuje zwrotu pieniędzy za bilet, nie przysługuje Mu również jego wymiana.

Zdjęcia: Wojciech Pepliński