W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Voucher do teatru Studio Buffo



Voucher do teatru Studio Buffo



Szukasz pomysłu na prezent?
Podaruj w prezencie moc niezapomnianych emocji – Voucher do Teatru Studio Buffo!

Bilet otwarty (voucher):
1.    Voucher to bilet otwarty na dowolny spektakl z repertuaru Teatru Studio Buffo (z wyłączeniem premier, pokazów specjalnych, spektakli gościnnych oraz pokazów, na które Studio Buffo nie sprzedaje biletów wstępu)
2.    Voucher można wymienić na bilet w każdej kategorii cenowej (z wyłączeniem rzędu VIP - VII rząd miejsca 1-12)
3.    Cena jednego biletu otwartego to 140 zł (zawiera 8% VAT).
4.    Vouchery można zakupić w siedzibie teatru Studio Buffo przy ul. Konopnickiej 6 oraz na stronie studiobuffo.pl w zakładce "Repertuar".
5.    W ofercie posiadamy vouchery jednoosobowe, oznacza to, że jeden voucher jest wymieniany na jeden bilet.
6.    Bilet otwarty ma określony termin ważności, który jest nadrukowany na bilecie.
7.    W celu wymiany vouchera na bilet, posiadacz biletu otwartego jest zobowiązany do dokonania rezerwacji telefonicznej 22 339-07-71 lub mailowej kasa@studiobuffo.com.pl na wybrany spektakl w wybranym terminie, pod warunkiem dostępności miejsc.
8.    Voucher można wymienić na bilet wyłącznie w kasie Teatru Studio Buffo w Warszawie przy ul. Konopnickiej 6, na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji, w terminie określonym przez pracownika kasy teatru.
9.    Wymiana vouchera na bilet po upływie terminu ważności nie jest możliwa. Za niewykorzystane vouchery nie przysługuje zwrot pieniędzy.
10.    W przypadku odwołania spektaklu, na który była dokonana rezerwacja, klient ma prawo wykorzystania vouchera w innym terminie, natomiast nie przysługuje prawo do zwrotu pieniędzy.
11.    Voucher oraz bilet wymieniony z vouchera nie podlega wymianie ani zwrotom.