W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zapraszamy do zapisu na letnie warsztaty musicalowe 2024!Zapraszamy do zapisu na letnie warsztaty musicalowe 2024!WARSZTATY MUSICALOWE
pod opieką artystyczną Janusza Józefowicza i Janusza Stokłosy
MIĘTNE 2024

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w letnich Warsztatach Artystycznych organizowanych przez Teatr Studio Buffo w Miętnem. W czasie  pobytu pracować będziemy nad różnymi technikami tańca, doskonalić wokal i umiejętności aktorskie. Zadbamy również o usprawnienie ogólne w połączeniu z rekreacją.

Miejsce pobytu w czasie trwania Warsztatów – Powiatowy Ośrodek Sportu  w Miętnem, ul. Główna 45, 08-400 Garwolin. Ośrodek znajduje się na trakcie komunikacyjnym Warszawa-Lublin, 55 km od Warszawy. Rozbudowana baza sportowa, zespół hotelowo-gastronomiczny, kryty basen sprawiają, że Miętne to ośrodek nowoczesny i wielofunkcyjny. Zakwaterowanie w pokojach dwu i czteroosobowych (typu Studio 2+2) z wyposażeniem sanitarnym i TV. Wokół ośrodka trakt spacerowy i boiska sportowe.

Termin warsztatów: 21.07.2024 - 02.08.2024
Uczestnicy: Dzieci od lat 9 i młodzież

Podsumowaniem Warsztatów będzie koncert finałowy w wykonaniu wszystkich uczestników, który odbędzie się w czwartek 1 sierpnia 2024 roku  o godz. 18.00 w Hali Widowiskowo - Sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Miętnem.

Wyjazd autokarem na Warsztaty i powrót:
Wyjazd w dniu 21.07.2024 (niedziela) godz.15.00, powrót 02.08.2024 (piątek) ok.13.00.
Wyjazd z Warszawy i powrót - parking przy Teatrze Studio Buffo w Warszawie ul. M. Konopnickiej 6.

W ramach Warsztatów gwarantujemy przejazd autokarem w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców i pielęgniarki, basen, ubezpieczenie, koszulkę pamiątkową, zajęcia z tańca, śpiewu, aktorstwa i ogólnego rozwoju prowadzone przez doświadczonych pedagogów i artystów.

Zapisy:
Zapisy przyjmujemy wyłącznie drogą mailową pod adresem sylwia@studiobuffo.com.pl
W wiadomości prosimy podać nazwisko i imię uczestnika, datę urodzenia, adres zamieszkania z kodem pocztowym, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail oraz wzrost w centymetrach (koszulka pamiątkowa).

Uwaga!!
Potwierdzeniem zapisu jest podpisanie ze Studio Buffo umowy - zgłoszenia i dostarczenie jej do Studio Buffo mailem na adres: sylwia@studiobuffo.com.pl, pocztą lub osobiście.
Do dnia wyjazdu należy obowiązkowo dostarczyć wypełnioną kartę kwalifikacyjną uczestnika warsztatów.
Umowa oraz pozostała dokumentacja zostanie przesłana Państwu mailem, po otrzymaniu przez nas wiadomości e-mail/zgłoszenia z danymi uczestnika warsztatów.

Kontakt: Sylwia Ogonowska 730-813-813