W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zapraszamy do zapisu na letnie warsztaty musicalowe 2023!Zapraszamy do zapisu na letnie warsztaty musicalowe 2023!Uprzejmie informujemy, że z dniem 3.02.2023r. uruchamiamy zapisy na warsztaty artystyczne, które odbędą się w Teresinie.
W bieżącym roku proponujemy Państwu dwa turnusy:
Pierwszy turnus – od 25.06. do 08.07.2023r. (dzieci od 8 lat i młodzież),
drugi turnus – od 09.07 do 22.07.2023r. (młodzież od 11 lat).

Oba turnusy będą zakończone pokazem na scenie teatru Studio Buffo.

Gwarantujemy przejazd autokarem w dwie strony, zakwaterowanie w hotelu, pełne wyżywienie, opiekę wychowawców i pielęgniarki, ubezpieczenie, koszulkę pamiątkową, pięć godzin zajęć dziennie, prowadzonych przez doświadczonych pedagogów, artystów z tańca, śpiewu, aktorstwa, akrobatyki, ogólnego rozwoju oraz gier i zabaw.

Osoby chętne prosimy o dokonanie zapisu wyłącznie przesyłając e-mail na adres: : buffo@studiobuffo.com.pl podając: imię i nazwisko uczestnika, datę urodzenia, adres zamieszkania
z kodem pocztowym, numer telefonu kontaktowego, adres e-mail, wybrany turnus oraz wzrost w cm (koszulka pamiątkowa).

Dokumentację warsztatów dostarczymy zainteresowanym osobom, po dokonaniu zapisu, na wskazany adres mailowy.

Szczegółowe informacje:

Danuta Fidusiewicz (kierownik warsztatów) – tel. 790 411 497
Wojciech Andrasz – tel. 607 062 062