W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Musical POLITA

POLA NEGRI "Born in Poland, made in Germany, stolen by Hollywood.”

"Polita" to widowisko muzyczne stworzone na podstawie biografii jednej z największych gwiazd kina niemego - Poli Negri. Połączenie wirtualnej dekoracji z rzeczywistymi rekwizytami oraz możliwość wykorzystania nieograniczonej ilości aktorów i statystów, daje możliwość tworzenia scen o jakich twórcy teatralni i rewiowi mogli dotychczas tylko marzyć.
Zobaczymy Nataszę Urbańską jako Polę Negri grającą m.in. z Ernstem Lubitchem, Charlie Chaplin'em, tańczącą z Rudolfem Valentino. Zobaczymy także w pełnym wymiarze studia filmowe Paramount, fragmenty nowojorskiej rewii Ziegfeld'a i Berlin lat 30-tych. Będziemy wraz z naszą widownią pod budynkiem Nowojorskiej Giełdy na Wall Street, kiedy wybucha wielki kryzys 1929 r. Zobaczymy sceny, o jakich się nie śniło...
Materiały do projekcji 3D przygotowane zostały przez studio Platige Image, które zrealizowało m.in. nominowany do Oskara film "Katedra".

W spektaklu wystąpią:

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Agnieszka Matysiak, Małgorzata Duda- Kozera, Zuzanna Hawryluk, Natalia Nedwidek, Mariola Napieralska,  Natalia Srokocz, Natalia Kujawa, Maria Tyszkiewicz, Aleksandra Zawadzka, Nina Major, Magdalena Dąbkowska, Mariusz Czajka, Wojciech Paszkowski, Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Krzysztof Hulboj, Marcin Tyma,Mateusz Jakubiec, Dominik Ochociński, Dominika Plichta, Aleksandra Popławska, Katarzyna Granecka, Iga Ryś, Ela Wilczyńska, Paweł Orłowski, Łukasz Trautsolt, Jarosław Janikowski, Sebastian Lubański, Błażej Ciszek.

Czas trwania spektaklu- około 140 minut

"To jest rewolucyjny spektakl!" Tomasz Raczek

__________________________________________________________________________________

Zapraszamy na oficjalną stronę musicalu "Polita" www.polita-musical.pl


__________________________________________________________________________________

CENY BILETÓW: - parter 105 zł, 120 zł - balkon - 95 zł  - wejściówki - 50 zł

Czas trwania spektaklu - około 120 minut.

__________________________________________________________________________________

DYSTRYBUTORZY BILETÓW:

1. TEATR STUDIO BUFFO przy ul. M. Konopnickiej 6, 00-491 Warszawa
tel.: 22 625 47 09, 22 339 07 71, 663 91 00 91
fax 22 622 92 93
pn-pt 10 – 18, w sb do 16,
w nd (tylko, jeżeli w danym dniu jest przedstawienie) od godz. 11

2. INTERNETOWA SPRZEDAŻ:


 

Informujemy, że można już nabyć bilety na rosyjską wersję musicalu, która jest wystawiana w Petersburgu od połowy grudnia 2013r. Zainteresowanych widzów zapraszamy na http://www.bileter.ru/action/3D__myuzikl_POLA_NEGRI_dk_imlensoveta.html


__________________________________________________________________________________

Pisali/mówili o spektaklu:
 

Robin de Levita about "Polita" musical from Studio Buffo on Vimeo.

Stopklatka (czytaj)

Puls Polski (zobacz)

Dzień Dobry TVN (zobacz)

Aleksander Gudzowaty